• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Sportowa Gmina 2017

25 października 2017r. W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się Gala rozdania wyróżnień przez Klub Sportowej Polski. Po raz 8 kapituła konkursu przyznała certyfikaty w kilku kategoriach związanych ze sportem min.: Pasjonat Sportowej Polski, Inwestycja Sportowa, Modernizacja Sportowa.

 

Gmina Góra Kalwaria otrzymała wyróżnienie  w najważniejszej kategorii :

 

SPORTOWA GMINA 2017 - za inwestycje w nowoczesną bazę sportową i rekreacyjną oraz skuteczne realizowanie programu rozwoju  sportu i rekreacji w gminie. Aby uzyskać taką nagrodę należało przedstawić Kapitule Konkursu formularz weryfikacyjny ( pozytywnie zaopiniowany przez Kapitułę) w której przedstawiono dane odnośnie:

 

przeznaczanych środków na infrastrukturę sportową oraz  inwestycje i modernizację z budżetu gminy; dotację dla klubów i stowarzyszeń sportowych , ilości środków przeznaczanych na sport dzieci, młodzieży, dorosłych ; wielkość i dostępność bazy sportowej w gminie; kalendarz gminnych imprez sportowych; uczestnictwo w rywalizacji szkolnej; różnorodność dyscyplin sportowych uprawianych w gminie oraz sukcesy młodych sportowców na arenach ogólnopolskich.

 

Nagrodę w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria Dariusz Zielińskiego odebrał dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii Paweł Maciejewski.

 

Warto odnotować że, to siódme z rzędu wyróżnienie dla naszej gminy przez Klub Sportowej Polski.

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia