• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Akademia siatkówki w górze Kalwarii

12.09.17r. odbyły się zajęcia pokazowe z siatkówki dla młodzieży ze szkół podstawowych mające zachęcić do wstąpienia do Akademii Siatkówki. Akademia siatkówki której założycielami  są byli reprezentanci Polski w piłce siatkowej: Kadziewicz, Siezieniewski, Dobrowolski to projekt skierowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Akademia działa już w województwie dolnośląskim i warmińsko-mazurskim.

 

Zajęcia pokazowe prowadzili wicemistrz Świata z 2006r. Lukasz Kadziewicz oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy z 2009r. Joanna Kaczor. Kilkaset dzieci oglądało zajęcia na sali przy ul. Białka w Górze Kalwarii i w ZS Brześce w których czynnie uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z : SP nr 2 w Górze Kalwarii, SP w Czersku, ZS w Brzescach , SP w Kątach, ZS w Baniosze.

 

 

Akademia w Górze Kalwarii rozpocznie działalność pod warunkiem zgłoszenia się minimum 15 chętnych ( zajęcia koedukacyjna : chłopcy i dziewczęta). Wiek docelowy to 5-6 klasy szkoły podstawowe. Planujemy rozpocząć zajęcia w najpóźniej połowie października. Treningi 2 razy w tygodniu po 1h odbywały by się na sali przy Białka. Część zajęć minimum 2-4 razy prowadziła by koordynatorka Akademii na teren Mazowsza znakomita była reprezentantka Polski , brązowa medalistka Mistrzostw Europy z 2006r. wielokrotna medalistka mistrzostw Polski Joanna Kaczor. Pozostałe zajęcia prowadzić będzie wybrany przez Akademie Siatkówki trener zgodnie z planem i założeniami jakie opracowali koordynatorzy Akademii. Zapisywać się można pod numerem tel: 535967609 lub w każdej szkole podstawowej u nauczycieli WF-u. Składka miesięczna to 40zł od uczestnika. Zapraszamy młodzież.

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia