• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Góra Kalwaria Cup 2017 - relacja

W niedzielę 23 kwietnia przy ulicy Kalwaryjskiej 3 w Górze Kalwarii , odbyła się III edycja turnieju piłki nożnej Góra Kalwaria Cup.

W zawodach wzięło udział 200 zawodników z 20 drużyn. Zespoły przybyły z Warszawy, Kozienic, Warki, Legionowa, Piaseczna, Zwolenia i oczywiście Góry Kalwarii.

Ekipy zostały podzielone na 4 grupy, z której do dalszej części turnieju wychodziły 2 zespoły. Mimo bardzo zwariowanej pogody od słońca i wiatru po przez opady deszczu śniegu na boisku przy kalwaryjskiej 3 zgromadziła się bardzo duża rzesza kibiców i fanów piłki nożnej, za co bardzo serdecznie dziękujemy! Wszystkie medalowe pozycje zajęły ekipy z Góry

Kalwarii: najlepsi okazali się Kanonierzy którzy pokonali w finale Młode Wilki 2:1. Trzecią lokatę wywalczyła drużyna Albicelestes Calvaria.

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Nagrody wręczali Przewodniczący rady Miejskiej Zenon Nadstawny oraz Dyrektor OSIR Paweł Maciejewski