• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej - relacja

Zakończył się dwudniowy VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

 

Emocji jak zwykle nie zabrakło, drużyny które stawiły się na turnieju pokazały naprawdę dobrą siatkówkę. Szczególnie drugiego dnia zmagań rywalizacja była naprawdę wyrównana i do ostatniego seta klasyfikacja generalna mogła ulec zmianie.

 

I tak: 1 miejsce zdobyła drużyna Amatorskiego Teamu Siatkarskiego MIX, 2 miejsce zdobył Faworyt Bukmacherów, natomiast 3 bardzo młody i ambitnie grający zespół ASTO KZD Piaseczno. Miejsce 4 przypadło gospodarzom turnieju UKS Budowlani Góra Kalwaria. Jak na każdym liczącym się turnieju tak i u nas zostały nagrodzone indywidualne umiejętności. . I tak: Najlepszym Libero został zawodnik ASTO KZD - Michał Praski, najlepszym rozgrywającym zawodnik FB - Anthony Daniluk, najlepszy atakujący to zawodnik FB - Dawid Drobiecki i wreszcie MVP turnieju przypadło znakomicie dziś dysponowanemu grającymi w barwach ATS Mix - Przemysławowi Rowińskiemu.

 

W imieniu organizatorów serdecznie wszystkim dziękuje za przybycie i niesamowitą grę w duchu fair play (zero kartek żółtych).

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia