• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Relacja z XXIV Biegów Niepodległościowych

 

Młodzież ścigała się na dystansach od 200m do 1000m w zależności od kategorii wiekowej.

 

Bieg Główny Open to dystans 5km. Przystąpiło do niego 167 zawodników z wielu miejscowości nie tylko z Mazowsza. Kibice zgromadzeni na ul. Ks. Sajny podziwiali fascynujący finisz który decydował o zwycięstwie między dwoma zawodnikami z OKS Start Otwock. O 0,1 s zwyciężył Aleksander Wiącek który pokonał Pawła Kowalskiego. Trzecie miejsce zajął Piotr Tokarski z Krępy. Wśród pań najlepsza okazała się Marta Jusińska reprezentująca także otwocki klub. Druga była Dorota Czajkowska z Mysiadła a trzecia Aneta Sobieraj z Milanówka. Najlepszym zawodnikiem z Góry Kalwarii  okazał się Rafał Owczarek który uplasował się tuz za podium na 4 miejscu. Najlepsza zawodniczka w kategorii Open Kobiet  z naszej gminy Karolina Rosochacka zajęła także 4 miejsce.

 

Puchary i nagrody wręczał najlepszym burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Dariusz Zieliński, Zastępca Burmistrza Jan Wysokiński oraz Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Aleksandra Fedynicz-Komosa. Główny organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie podziękować instytucjom oraz firmom za pomoc w przygotowaniu imprezy:

 

Współorganizator:   Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii

Pomoc: Wolontariusze z Budowlanki, Policja , OSP , Straż Miejska ,

Partnerzy: Klondaik, Sam u Jacka, Podzamcze, Agropol, Cech rzemiosł Góra Kalwaria., Sklep Biegacza, Sportika, Kr sport, Mazovia Bank Spółdzielczy, ZGK Góra Kalwaria

 

Protokół wyników biegów młodzieżowych (pdf)

Wyniki biegu OPEN (pdf)

Wyniki biegu na 5 Km z podziałem na kategorie wiekowe (pdf)

Wyniki biegu mieszkańców Gminy Góra Kalwaria (pdf)

 

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia