• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Turniej Tenisa Stołowego - wyniki

 

30 osób wzięło udział w Turnieju tenisa stołowego który odbył się 22.10.16r. na sali gimnastycznej "Budowlanki". Najpierw rywalizowali młodzieżowcy do lat 16 chłopców i dziewcząt. W kategorii chłopców zwyciężył Paweł Kowal  zawodnik sekcji tenisa stołowego UKS Budowlani. Drugie miejsce zajął Kuba Steć  a trzecie Damian Chmielewski.

 

Wśród dziewcząt tracąc tylko jednego seta w całym turnieju zwyciężyła Anna Krzyczkowska przed Zuzanną Krzyczkowską i Agata Chmielewską.

 

W kategorii Open Kobiet podobnie jak w turnieju młodzieżowym najlepsza okazała się Anna Krzyczkowska zdobywając jednego dnia drugi Tytuł i puchar. Żeby było ciekawiej w turnieju seniorskim nie straciła ani jednego seta! Drugie miejsce wywalczyła Zuzanna Krzyczkowska a trzecie Renata Wylocińska.

 

Dużo emocji i ciekawych pojedynków było w turnieju Open Mężczyzn. Prym wiedli w nim zawodnicy 4-ligowego UKS Budowlani Góra Kalwaria. Po pasjonującym finale zwyciężył Kamil Borowy pokonując swojego kolegę klubowego Zenona Klimka 3-2. Warto dodać że obaj panowie są najlepszymi zawodnikami w rozgrywkach 4 ligi tenisa stołowego w których to UKS Budowlani po 2 kolejkach z kompletem zwycięstw są liderami.

 

Trzecie miejsce na podium zajął Walkiewicz Tomasz.

 

Turniej zorganizował OSIR Góra Kalwaria oraz UKS Budowlani Góra Kalwaria.

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia