• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Narodowy Dzień Sportu

Gmina Góra Kalwaria przystąpiła do udziału w IV edycji Narodowego Dnia Sportu 2016, który odbędzie się 1 października 2016 roku. Za realizację Narodowego Dnia Sportu na terenie Góry Kalwarii odpowiedzialny jest Ośrodek Sportu i Rekreacji który na tą okazję przygotował dla wszystkich chętnych ofertę uczestnictwa w nieodpłatnych zajęciach sportowych organizowanych w Miejskim Zespole Basenowym .

 


 

 

Narodowy Dzień Sportu jest ogólnopolskim wydarzeniem, którego nadrzędnym celem jest popularyzacja sportu amatorskiego poprzez umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych zajęć, treningów, imprez sportowych. Projekt realizuje Fundacja "Zwalcz Nudę" przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki we współpracy z gminami, stowarzyszeniami i firmami oraz organizacjami, które swoją ofertą zachęcają do uprawniania sportu powszechnego.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii przygotował nieodpłatne zajęcia w Miejskim Zespole Basenowym:

 

1. Kryta Pływalnia

"Pływać każdy musi"– zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży do lat 16, połączone z elementami nauki pływania i oswajania z wodą, prowadzone przez instruktora nauki pływania w grupach 12 osobowych w godzinach: 12.00 – 13.00; 13.00 – 14.00; 15.00 – 16.00

 

2. Siłownia na Krytej Pływalni

"Buduję Formę" – zajęcia na siłowni przeznaczone dla osób pełnoletnich. Prowadzone przez instruktora sportu w godzinach: 14.00-15.00, 15.00-16.00, 16.00-17.00, 17:00-18:00 " – to trening ogólnorozwojowy całego ciała. Obejmuje ćwiczenia wzmacniające i wysiłek aerobowy, który przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję i wytrzymałość mięśniową. Modeluje partie ciała: brzuch, uda, pośladki oraz kończyny górne.

 

Z nieodpłatnych zajęć może skorzystać każda osoba, która zarejestruje się przez stronę www.narodowydziensportu.pl i otrzyma potwierdzenie uczestnictwa.


Serdecznie zapraszamy.

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia