• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
Polska Biega 2016 w Górze Kalwarii - relacja

Rafał Owczarek wśród mężczyzn oraz Joanna Cibicka  wśród kobiet zwyciężyli w biegu głównym w Górze Kalwarii w 12. edycji Ogólnopolskiej  Akcji POLSKA BIEGA. Piątkowa impreza zgromadziła na stadionie miejskim ponad 300 uczestników  z czego 280 to dzieci i młodzież.

 

Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjum rywalizowali na dystansach od 300m do 1000m. Dorośli w biegu głównym mieli do pokonania dystans 3000m.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymywali na mecie pamiątkowy dyplom oraz napoje i słodycze.

 

 

WYNIKI  AKCJI POLSKA BIEGA W GÓRZE KALWARII

KATEGORIA: PRZEDSZKOLAKI

 

Dziewczęta                                                      Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Sośniak Martyna

1

Gwadera Konrad

2

Wojtaszek Agatka

2

Gregosiewicz Staś

3

Kuczkowska Michalina

3

Wójcik Maciek

 

KATEGORIA:  podstawówki klasy1-2


Dziewczęta                                                      Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Piwek Natalia

1

Niziński Max

2

Zwierzyńska Zuzia

2

Niziński Alex

3

Radzyńska Patrycja

3

Mroszczyk  Mikołaj

 

KATEGORIA:  podstawówki klasy 3-4


Dziewczęta                                                      Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Skopiak Nina

1

Rytka Sebastian

2

Zielińska Jula

2

Biadun Igor

3

Dąbrowska Agata

3

Śliwa Tymek

 

KATEGORIA:  podstawówki klasy 5-6


Dziewczęta                                                      Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Nowak Natalia

1

Borowski Piotr

2

Fijałkowska Klaudia

2

Paradowski Hubert

3

Chołuj Aleksandra

3

Grzelak Paweł

 

KATEGORIA:  Gimnazjum kl:I-II


Dziewczęta                                                                                   Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Piwek Ola

1

Borowiecki Szymon

2

Zientarska Karolina

2

Wosztyl Kuba

3

Gajdak Marysia

3

Kustra Jan

 

KATEGORIA:  Gimnazjum kl.:III


Dziewczęta                                                                                   Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Rosochacka Karolina

1

Gładecki Dawid

2

Każmierczak Maja

2

Michalak Tobiasz

3

Myszkowska Wiktoria

3

 

KATEGORIA:  Open – 3 KM


Kobiety                                                                                Mężczyźni

Miejsce

Miejsce

Nazwisko i imię

1

Libicka Joanna

1

Rafał Owczarek

2

Słowińska Angelika

2

Tokarski Piotr

 

3

Justyna Wietcha

Aleksandra Fedynicz-Komosa

3

Lankiewicz Paweł

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia