• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
VI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza - relacja

Nowa Hala sportowa w Górze Kalwarii w miniony weekend gościła 12 siatkarskich zespołów, które przyjechały z Warszawy, Konstancina, Piaseczna, Grabowa, Czerska, Chynowa a nawet z Bielsko Białej i Bydgoszczy. Sportowej walki i emocji jak zwykle nie zabrakło na turniejach organizowanych przez nauczycieli WF z "Budowlanki".

 

Po sobotnich eliminacjach zostały wyłonione 4 najlepsze drużyny, które zmierzyły się ze sobą systemem "każdy z każdym" w niedzielnych finałach.

 

Zwycięstwo przypadło zespołowi DISNEYLAND, wielokrotnemu triumfatorowi imprez z tego cyklu. Zarówno w eliminacjach jak i finałach nie pozostawili złudzeń kto jest najlepszy, wygrywając wszystkie spotkania tracąc tylko jednego seta.

 

Kolejne miejsce zdobyła drużyna która przyjechała do Góry Kalwarii aż z Bielsko Białej natomiast na trzecim miejscu znaleźli się panowie z Chynowa.

 

Nagrody indywidualne trafiły do rąk:

Damian Urbański (Disneyland) - najlepszy rozgrywający Przemysław

Rowiński (Disneyland) - najlepszy atakujący

Artur Tołwiński (Neobrand Volley) - MVP

 

Uroczystość dekoracji najlepszych drużyn odbyła się z udziałem Dyrektora OSiR Pawła Maciejewskiego, Prezesa UKS Budowlani Henryka Chromińskiego oraz Radnego Marka Nejmana. Puchar w imieniu Pana Burmistrza wręczył Przewodniczący Rady Miejskiej w Górze Kalwarii Pan Zenon Nadstawny. Organizatorzy (OSiR, UKS Budowlani) dziękują zawodnikom za przybycie oraz grę pełną emocji a kibicom za gorący doping z trybuny swoich faworytów. Wszystkim zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy i zapraszamy do Góry Kalwarii na turnieje plażówki, których tego lata nie zabraknie.

 

 

 

 

 

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia