• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii
I Turniej Piłki Siatkowej Plażowej mężczyzn i kobiet z cyklu Grand Prix Góry Kalwarii

 

W minioną niedziele (12 lipca 2015r.) odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Plażowej mężczyzn i kobiet z cyklu Grand Prix Góry Kalwarii . Organizatorem jak w poprzednich latach był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz UKS Budowlani, a spotkania rozgrywane były na kompleksie sportowo rekreacyjnym przy basenie.

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 25 par. Turniej rozgrywano w systemem "brazylijskim" czyli do dwóch przegranych spotkań.


Pogoda okazała się wyśmienita na siatkówkę plażową , sportowe emocje, wyczerpująca walka do późnych godzin popołudniowych. Tak w skrócie można opisać to co się działo podczas I Grand Prix Góry Kalwarii Siatkówki Plażowej Mężczyzn i kobiet.


Zwycięską parą wśród kobiet została Inga Bąk grająca w parze z Agnieszką Sitarz. Na miejscu drugim uplasowały się Magdalena Głowacka oraz Paulina Zielińska, pozycję trzecią zajęła para Malwina Zielińska – Katarzyna Pura, a kolejne miejsce przypadło w udziale
parze: Karolina Orłowska i Tamara Czumber. W śród mężczyzna najlepiej zaprezentowała się para Piotr Filipowicz i Bartłomiej Bołądź, drugie miejsce po zaciętym finale zajęła para Adam Pempiak – Marcin Oszczyk, ostatnie miejsce na podium przypadło Maciejowi Stefańskiemu i Pawłowi Dodo, kolejne miejsce zajęła para Sebastian Bąbel i Damian Studziński.

 

II Grand Prix Góry Kalwarii w siatkówce plażowej odbędzie się 02.08.2015r.


Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

 

 

 

copywrights@Ośrodek Sportu i Rekreacji

projekt i wykonanie Synermedia